Dla właścicieli mieszkań
Szanowni Państwo,
VIP Warsaw Apartments to idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają lub planują zakup własnej nieruchomości i chcą na niej zarabiać, jednocześnie nie tracąc czasu na jego bieżącą obsługę i marketing związany z wynajmem średnio lub krótkoterminowym. Jest to zupełnie inny model zarabiania pieniędzy i znacząco różni się od wynajmu na cele mieszkalne- długoterminowo. Aby osiągać maksymalne zyski, potrzeba doświadczenia i profesjonalnego podejścia. Bez tych dwóch rzeczy ryzyko błędów i niepowodzeń jest bardzo wysokie. Jesteśmy doświadczonym zespołem, posiadamy sprawdzone i bezpieczne rozwiązania, które stosujemy od lat. Jesteśmy zainteresowani bezpośrednim i długoterminowym wynajmem Państwa apartamentów dla naszych gości.
Zajmiemy się Państwa mieszkaniem od A do Z. W zależności od standardu i jego lokalizacji opracujemy indywidualną strategię, która pozwoli osiągnąć płynność wynajmu i zmaksymalizować zyski przez długie lata.
Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów:
tel. +48 796 296 996
email: wlasciciele@vipwarsawapartments.pl.
Wspólnie wybierzemy najlepszą ofertę dla Ciebie.

www.VipWarsawApartments.pl
Mennica Residence
ul. Grzybowska 43A
00-855 Warszawa
+48 796 296 996
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim VipWarsawApartments.pl. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przysyłanie zawartości bez zezwolenia VipWarsawApartments.pl jest zabronione.
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE