Usługi dodatkowe

Usługi VIP

By umilić Państwu pobyt w naszych Apartamentach przygotowaliśmy atrakcyjne oferty VIP

Śniadania

Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy zestawy śniadaniowe w mieszczących się nieopodal, zaprzyjaźnionych restauracjach.
Menu 1

Parking

Goście zmotoryzowani mają możliwość zarezerwować miejsce parkingowe w monitorowanym podziemnym garażu w tym samym budynku co apartament. Po zaparkowaniu można wygodnie wjechać windą pod drzwi apartamentu.

Transport lotniskowy

Cena transferu zawiera odbiór Gości z lotniska oraz dowóz pod drzwi apartamentu lub transfer na lotnisko po wymeldowaniu.
Ceny Lotnisko:
Chopin (WAW) - 69 zł (1-4os).
Modlin (WMI) - 259 zł (1-4 os).

Kwiaty

Dla gości, którzy chcą zrobić niespodziankę swojej ukochanej osobie, oferujemy dostawę żywych kwiatów, słodyczy i innych wybranych prezentów do apartamentu.

Minibarek

Oprócz darmowych napojów, takich jak kawa, herbata i woda w plastikowych butelkach, przygotowaliśmy dodatkowe napoje, aby umilić czas naszym Gościom w apartamencie.

Usługi sprzątania

Jeśli potrzebujesz dodatkowego sprzątania lub więcej czystych ręczników, za dodatkową opłatą przygotowaliśmy dla Ciebie taką możliwość.

Samochody elektryczne

Nasi goście posiadają możliwość naładowania samochodu elektrycznego.

Akceptujemy Zwierzęta

Nasi goście mogą cieszyć się pobytem w apartamentach w towarzystwie swoich ukochanych zwierząt. Obowiązuje dodatkowa opłata w zależności od wielkości pupila.

Oferujemy akcesoria dziecięce

Nasi goście mają możliwość dokupienia dodatkowych udogodnień dla najmłodszych, w tym łóżeczka z pościelą, krzesełka do karmienia oraz wanienki dla dzieci.

W CELU DOKUPIENIA USŁUG DODATKOWYCH PROSIMY O PRZEJŚCIE DO ZARZĄDNIA ISNITEJĄCĄ REZERWACJĄ

Korzyści

Nasi goscie zyskują Wyjątkowe zniżki

-5%

-5%

-5%

-5%

-5%

-5%

-5%

-5%

-5%

-5%

-5%

-10%

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Napisz do nas